Membrii SIP SIBIU

  CENTRALIZATOR LIDERI  
    2019-2020
     
Nr.crt. Unitatea scolara Nume si prenume lider
1 Grădiniţa Nr.5 Sibiu TOMA ANDREEA
2 Grădiniţa Nr.14 Sibiu RATIU GABRIELA
3 Grădiniţa Nr.15 Sibiu ONAC LILIANA 
4 Grădiniţa Nr.16 Sibiu ANGHEL SIMONA ELEONORA
5 Grădiniţa Nr.17 Sibiu BRAD SILVIA ROMANA
6 Grădiniţa Nr.18 Sibiu FRATILA ADINA
7 Grădiniţa Nr.19 Sibiu ZDRÂNC MIHAELA
8 Grădiniţa Nr.22 Sibiu GODAN ANDREEA
9 Grădiniţa Nr.26 Sibiu FRATILA CORINA
10 Grădiniţa Nr.28 Sibiu BACA ANCA
11 Grădiniţa Nr.29 Sibiu GHEORGHE CARMEN
12 Grădiniţa Nr.33 Sibiu ȘTEF ADELINA MARIA
13 Grădiniţa Nr.37 Sibiu GAVARICI ANCA
14 Grădiniţa „ELEFANȚELUL CURIOS” Sibiu TURCU MIHAELA
15 Grădiniţa „FRAŢII GRIMM” Sibiu AZOICAI DANIELA
16 Grădiniţa CASUTA POVEȘTILOR Sibiu FRINCU IULIA
17 Grădiniţa Nr.42 Sibiu DURDUN CRISTINA
18 Grădiniţa Nr.43 Sibiu ILIUT MARIANA
19 Şcoala Gimnaziala Nr.1 Sibiu ARMENEAN DRĂGAN IOAN CORNEL
20 Şcoala Gimnaziala Nr.2 Sibiu PUI ANDREEA
21 Şcoala Gimnaziala Nr.4 Sibiu TECAU MIRELA
22 Şcoala Gimnaziala ”REGINA MARIA” Sibiu BRADOSU DIANA
23 Şcoala Gimnaziala NICOLAE IORGA Sibiu GROZAV GEORGE
24 Şcoala Gimnaziala Nr.8 Sibiu BRAD STOITA CAMELIA
25 Şcoala Gimnaziala Nr.10 Sibiu LUCA MARIA
26 Şcoala Gimnaziala Nr.13 Sibiu BERNER CECILIA
27 Şcoala Gimnaziala ”ION LUCA CARAGIALE” Sibiu MOSTEANU DANA
28 Şcoala Gimnaziala ”RADU SELEJAN” Sibiu MOGA TALIDA
29 Şcoala Gimnaziala Nr.18 Sibiu HOLIRCA GABRIELA
30 Şcoala Gimnaziala „IOAN SLAVICI” Sibiu MARTIN LOREDANA
31 Şcoala Gimnaziala Nr.21 Sibiu MORARIU SIMONA
32 Şcoala Gimnaziala Nr.23 Sibiu DUMITRASCU ELENA
33 Şcoala Gimnaziala Nr.24 Sibiu MAIOR CRISTINA DIANA
34 Şcoala Gimnaziala Nr.25 Sibiu GIURGIU MIOARA
35 Colegiul Național „GHEORGHE LAZĂR” Sibiu OANCEA MONICA
36 Colegiul Naţional „SAMUEL VON BRUKENTHAL” Sibiu MISACHEVICI GERHARD
37 Colegiul Naţional “OCTAVIAN GOGA” Sibiu LUCA GEORGETA
38 Colegiul Naţional Pedagogic “ANDREI ŞAGUNA” Sibiu POPESC ILIE CORNEL
39 Liceul Teoretic „CONSTANTIN NOICA” Sibiu IEPURE DORINA
40 Liceul Teoretic „ONISIFOR GHIBU” Sibiu LAZARICIU ANDREEA
41 Liceul de Artă  SIBIU MARGINEANU GABRIEL
42 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară „TEREZIANUM” Sibiu VULCU ANDREI-HOREA
43 Grupul Şcolar „AVRAM IANCU” Sibiu BORTEȘ IOAN
44 Colegiul Tehnic ENERGETIC Sibiu  DUMITRESCU ALINA
45 Liceul Teh. Construcţii şi Arhitectură „CAROL I” Sibiu PAVAL RODICA
46 Colegiul Tehnic „INDEPENDENŢA” Sibiu MISACHEVICI ADRIANA
47 Liceul Teh. „H.COANDA” Sibiu  DĂNCĂNET DANIL
48 Colegiul Tehnic „CIBINIUM” Sibiu HEINRICH DANIEL
49 Colegiul Economic „GEORGE BARIŢIU” Sibiu MUTIU EUGEN
50 Colegiul Agricol „DANIL POPOVICI BARCIANU” Sibiu POPA DIANA
51 Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă Nr.1 Sibiu SERB SILVIANA
52 Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă Nr.2 Sibiu ZAHARIA DOINA
53 Clubul Sportiv Şcolar Sibiu SPÎNU BOGDAN
54 Clubul Sportiv Şcolar „ŞOIMII” Sibiu BĂRA GABRIEL
55 Palatul Copiilor si Elevilor Sibiu VINTILA NICOLETA
56 Casa Corpului Didactic Sibiu  PITARIU MARIA
57 Centrul Judeţean de Resurse şi Asistenţă Educaţională Sibiu CREȚU ADELA
58 Liceul Teoretic „GHEORGHE LAZĂR” Avrig RUSU IOAN
59 Şcoala Gimnaziala Avrig  JUGAREAN DANIELA
60 Liceul Tehnologic Mîrşa UREA MARCELA-VALERIA
61 Liceul Tehnologic „NICOLAE TECLU” Copşa Mică NICOLAU SORIN MIRCEA
62 Şcoala Gimnaziala Ocna Sibiului BOBES LILIANA
63 Liceul Tehnologic „ILIE MĂCELARIU” Miercurea Sibiului BUTA GABRIELA
64 Liceul Tehnologic „IOAN LUPAŞ” Sălişte BUDICA CRISTINA
65 Şcoala Gimnaziala Tilişca MIHAILESCU CLAUDIA
66 Liceul Tehnologic „JOHANNES LEBEL” Tălmaciu LAZAR GRIGORE
67 Şcoala Gimnaziala Apoldu de Jos DAFINOIU PAUL
68 Şcoala Gimnaziala „VIOREL CUCU PALTIN ” Arpaşu de Jos RADU ELENA
69 Şcoala Gimnaziala Axente Sever BOARIU MARIA
70 ŞcoalaGimnaziala „ION ALBESCU ” Boiţa GLATZ NICOLETA
71 Şcoala Gimnaziala Cîrţa BRATU  MIHAELA
72 Şcoala Gimnaziala „BADEA CÎRŢAN” Cîrţişoara DOBRILA ANDREEA
73 Şcoala Gimnaziala Cristian CASIR ELENA
74 Şcoala Gimnaziala „AUREL DECEI” Gura Râului SECUIU MARIAN
75 ŞcoalaGimnaziala Jina RUSU OVIDIU
76 Şcoala Gimnaziala Loamneş SOLOMON EMILIA
77 Şcoala Gimnaziala „ILIE MICU” Ludoş PRODEA ELENA
78 Şcoala Gimnaziala Marpod DOTCOS BIANCA CEZARA
79 Şcoala Gimnaziala Mihăileni POPA ADRIAN
80 Şcoala Gimnaziala Nocrich TOADER ALEMANUTA
81 Şcoala Gimnaziala „ION POP RETEGANUL” Orlat JURJU MARIA
82 Şcoala Gimnaziala Păuca DANCU ANGELA
83 Şcoala Gimnaziala Poiana Sibiului SUCIU ANCA
84 ŞcoalaGimnaziala Poplaca OPRISIU LILIANA
85 Şcoala Gimnaziala Porumbacu de Jos RĂDUȚIU RAMONA
86 Şcoala Gimnaziala Racoviţa  TELEBUS GABRIELA
87 Şcoala Gimnaziala „OCTAVIAN GOGA” Răşinari TĂLPESCU IOANA
88 Şcoala Gimnaziala „SAVA POPOVICI BARCIANU” Răşinari NEDELCU MARIA ALEXANDRA
89 Şcoala Gimnaziala Râu Sadului FRÎNCU ANCUȚA
90 Şcoala Gimnaziala Roşia OLTEAN SIMINA
91 Şcoala Gimnaziala „SAMUIL MICU” Sadu OANCEA MONICA
92 Şcoala Gimnaziala Şeica Mare MICU ELENA
93 Şcoala Gimnaziala Şelimbăr OANCEA ADRIANA
94 Şcoala Gimnaziala Slimnic SIMTION COSMIN
95 Şcoala Gimnaziala „ANDREI SAGUNA ” Şura Mare OLARIU MIHAELA
96 Şcoala Gimnaziala Şura Mică TURCU VASILE
97 Şcoala Gimnaziala „MATEI BASARAB” Turnu-Roşu GRIGORE ANIELA
98 Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă Turnu-Roşu VESTEMEAN SILVIA
99 Şcoala Gimnaziala Vurpăr NISTOR IULIA MARIA
100 Grădiniţa de Copii Agnita VETRO ILDIKO ILONA
101 Colegiul Tehnic „AUGUST TREBONIU LAURIAN” Agnita MARES NICOLAE
102 Şcoala Gimnaziala „GEORG DANIEL TEUTSCH” Agnita  CREȚU IONEL
103 Şcoala Gimnaziala Bîrghiş SCUTEA CODRUȚA
104 Şcoala Gimnaziala Brădeni LĂCĂTUȘ CONSTANTIN
105 Şcoala Gimnaziala Bruiu BUITAN RAMONA
106 Şcoala Gimnaziala Chirpăr NITESCU MIRCEA HORIA
107 Liceul Tehnologic Iacobeni MEDREA SECERE 
108 Şcoala Gimnaziala Merghindeal NITESCU HORIA
109 Şcoala Gimnaziala Alţâna TICUSAN VIOREL
110 Şcoala Gimnaziala Nr.2 Cisnădie ORIAN LUMINITA
111 Şcoala Gimnaziala Nr.3 Cisnădie HARABALA CAMELIA
112 Liceul Teoretic „GUSTAV GUNDISCH” Cisnădie BALLA  MONICA
113 Liceul Tehnologic Cisnădie CHIS RODICA
114 Liceul Teoretic „TIMOTEI CIPARIU” Dumbrăveni DUDA DOINA
115 Şcoala Gimnaziala Biertan DEAC ANA
116 Şcoala Gimnaziala Hoghilag DĂNILĂ ROXANA
117 Şcoala Gimnaziala Laslea  
118 Grădiniţa de Copii „MICUL PRINȚ” Mediaş VATASELU ADRIANA
119 Grădiniţa de Copii „DUMBRAVA MINUNATĂ” Mediaş GROZAV MIHAELA
120 Grădiniţa de Copii „PITICOT”  Mediaş POP DANIELA
121 Grădiniţa de Copii „PINOCHIO” Mediaş  FULEA COSMINA
122 Grădiniţa de Copii Nr.12 Mediaş IACAB IRINA
123 Grădiniţa de Copii „RAZA DE SOARE”  Mediaş BARABAS GLORIA
124 Grădiniţa de Copii „BUCURIA COPIILOR” Mediaş NAGY IRINA
125 Liceul Teoretic „AXENTE SEVER” Mediaş STREZA DIANA
126 Liceul Teoretic „ST.L.ROTH” Mediaş KNALL HELMUT
127 Liceul Tehnologic Automecanica Mediaş ZAMFIR MONICA
128 Colegiul Tehnic MEDIENSIS Medias BALACEANU FLAVIU
129 Şcoala Gimnaziala „GEORGE POPA” Mediaş  CUCEAN GHEORGHE
130 Şcoala Gimnaziala CURESARII  Mediaş BORZA VIOREL
131 Şcoala Gimnaziala Nr.4 Mediaş VASIU DANIELA GRAȚIANA
133 Şcoala Gimnaziala Nr.7 Mediaş MOLDOVAN DAN DUMITRU
134 Şcoala Gimnaziala „C-TIN MOTAȘ” Mediaş GROSARU MARIA DELIA
135 Şcoala Gimnaziala „ISTVAN BATHORY” Mediaş SZEDEREJESI GHEORGHE
136 Şcoala Gimnaziala „HERMANN OBERTH”  Mediaş CINCAN FLORIN
137 Şcoala Gimnaziala „M.Eminescu” Mediaş GROSARU GABRIEL DUMITRU
138 Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă Mediaş SIMION MIRCEA
139 Clubul Sportiv Şcolar Mediaş ROTARU MIRCEA
140 Clubul Copiilor si Elevilor Mediaş PANDEA MARIA
141 Şcoala Gimnaziala Alma FEIER MARIETA
142 Şcoala Gimnaziala Aţel MIJA BIANCA
143 Şcoala Gimnaziala Bazna POP RAMONA
144 Şcoala Gimnaziala Blăjel STROBLE ANA MARIA
145 Şcoala Gimnaziala Brateiu SERBAN LIGIA
146 Şcoala Gimnaziala „ION MORAR” Dîrlos BĂLĂCEANU CRISTINA
147 Şcoala Gimnaziala Micăsasa CRISTEA MARIA
148 Şcoala Gimnaziala „ST.L.ROTH” Moşna POPESCU ILEANA
149 Şcoala Gimnaziala Târnava ROMILĂ ADRIAN PETRU
150 Şcoala Gimnaziala „MARŢIAN NEGREA” Valea Viilor RADA SILVIA IOANA
151 Scoala Nationala  de Gaz Medias DAMIAN MONIKA
152 Scoala Seica Mică RUSU DELIA